Wybierz język:        

Nasi klienci mogą dokonać wyboru spośród różnych dostępnych opcji zdobienia szyb:
 

  • szyby ornamentowe  –  szkło o różnym wzorze i gradiencie przenikalności

 

  • szyba VSG 3.3.1  (klejona) – jest to szkło laminowane, które składa się z dwóch tafli szkła typu Float (bezbarwne) o grubości 3mm połączonych ze sobą za pomocą folii PVB o grubości 1mm. Szkło bezpieczne odznacza się  zwiększoną odpornością na atak różnego rodzaju ciężkimi przedmiotami. Przy silnym uderzeniu szkło pęka, ale jego kawałki są trzymane na nieuszkodzonej warstwie folii PVB. Folie zastosowane do łączenia szkła mogą być bezbarwne lub matowe.

  • piaskowanie  -  efekt piaskowania uzyskuje się poprzez oddziaływanie na powierzchnię szkła strumieniem piasku kwarcowego pod wysokim ciśnieniem. W zależności od tego, jaki chcemy uzyskać efekt możemy zmatowić całą powierzchnię szkła lub tylko jej odpowiednie elementy, uzyskując w ten sposób określony wzór a tym samym ciekawy efekt estetyczny.

 

  • witraże – ozdobne motywy rysowane ręcznie na szybie. Możliwość realizacji własnych projektów.

                                

 

  • grawerowanie - dzięki specjalnej technice żłobienia przy pomocy lasera uzyskiwane są ozdobne linie i wzory mogące odzwierciedlić dowolny kształt. Istnieje, także możliwość tworzenia motywów z efektem 3D, gdy dokonuje się żłobienia na kilku poziomach głębokości powierzchni szkła.