Wybierz język:        

Salon drzwi Roskosz specjalizuje się w dopasowywaniu stolarki drzwiowej do potrzeb i gustów poszczególnych klientów. Na bazie długoletniego doświadczenia w branży pomagamy w doborze właściwego wyrobu, pasującego do architektury budynku, który będzie tworzył z nim spójną całość. Obok estetyki i precyzji wykonania kładziemy duży nacisk na funkcjonalność i bezpieczeństwo. Głównym przedmiotem oferty naszej firmy są wysokiej jakości drewniane drzwi zewnętrzne i wewnętrzne.
 
Nasze doświadczenie zapewnia nam liczącą się pozycję wśród dostawców stolarki budowlano – otworowej. Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę pracowniczą oraz posiadamy nowoczesne zaplecze techniczne. Drzwi, które oferujemy wykonywane są wyłącznie z materiałów najwyższej jakości. Ma to zapewnić naszym klientom zadowolenie z użytkowania drzwi przez długie lata.

 

Jesteśmy doskonale przygotowani by spełniać oczekiwania jakościowe oraz estetyczne nawet najbardziej wymagających klientów. W swoim katalogu posiadamy przeszło 400 modeli drzwi zewnętrznych i wewnętrznych, a ponadto realizujemy indywidualne projekty zgodnie z życzeniem klienta. Każdą realizację traktujemy indywidualnie. Przygotowujemy komputerowe wizualizacje. Zapewniamy fachowe doradztwo, pomiar, transport oraz montaż naszej stolarki.