Wybierz język:        

W naszej ofercie posiadamy różnego rodzaju dodatkowe akcesoria do drzwi zewnętrznych, które mają zapewnić funkcjonalne dopasowanie do indywidualnych potrzeb poszczególnych klientów, dodatkowo zabezpieczyć budynek bądź też ozdobić skrzydło drzwi.

Elektrozaczep to urządzenie elektromagnetyczne, służące do zdalnego, przewodowego odryglowywania drzwi. Jest elementem zapewniającym kontrolę dostępu wchodzących osób. Daje możliwość podłączenia domofonu i videofonu. Stosowany przy pochwycie pozwala na swobodne wejście do domu poprzez pchnięcie bez konieczności każdorazowego otwierania drzwi kluczem.

 

Jednym ze systemów otwierania drzwi współpracującym z elektrozaczepem jest przycisk w pochwycie. Może zostać zainstalowany w wygodnym miejscu, na dowolnym typie pochwytu - o przekroju okrągłym, kwadratowym bądź prostokątnym.

 

Możliwe do zastosowania systemy kontroli dostępu współpracujące z zamkiem elektromechanicznym:

 

Wizjer to urządzenie przeznaczone jest dla osób ceniących sobie prywatność i bezpieczeństwo. Daje on możliwość weryfikacji osoby stojącej po drugiej stronie drzwi. Jest to wygodna opcja chroniąca przed wpuszczeniem niepożądanego gościa. Dostępne są różne warianty kolorystyczne: złoty, patyna, nikiel, chrom.

W naszej ofercie posiadamy oprócz wizjera tradycyjnego także wizjer elektroniczny. Wygodny wyświetlacz o dużej rozdzielczości pozwala na łatwe rozpoznanie osoby znajdującej się po drugiej stronie drzwi. Urządzenie to oprócz podglądu na żywo ma funkcję dzwonka i aparatu fotograficznego. Dzięki funkcji rejestracji obrazu w formie zdjęć pozwala utrwalić w pamięci urządzenia wszystko co znajduje się w zasięgu kamery, co daje nam poczucie bezpieczeństwa w sytuacji gdy za naszymi drzwiami znajdują się nieznajome osoby. Obrazy zarejestrowane przez kamerę możemy w dowolnym momencie odtworzyć bezpośrednio na ekranie elektronicznego wizjera lub skopiować i archiwizować w komputerze. Ponadto użycie dzwonka samoczynnie wyzwala aparat, który robi zdjęcie i możemy zweryfikować kto zjawił się pod naszą nieobecność.

 

Kołatki nadają drzwiom pożądanego charakteru oraz stylu. Często dopełniają  w elegancki sposób drzwi, szczególnie te o stylowym wzornictwie.  Poszczególne modele kołatek dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych.

                    

 

Ciekawym wariantem kołatek są wersje z zamaskowanym wizjerem.

          

 

Jako rodzaj zdobienia skrzydła drzwi mogą zostać wykorzystane ramki z efektownymi dodatkami 3D. Oprócz funkcji estetycznej dodatkowo chronią one szybę przed ewentualnym rozbiciem. W zależności od upodobań elementy 3D mogą być umieszczone w dowolnej ilości na wybranej wysokości ramki.

    

 

Kopacz INOX wykonany na wymiar ze stali nierdzewnej zapewnia ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi w najbardziej narażonym na nie miejscu. Stanowi również element dekoracyjny i dobrze komponujący się z modelami o wzornictwie nowoczesnym.

 

 

 

Okapnik drewniany zabezpiecza drzwi przed działaniem wilgoci z zewnątrz. Odprowadza wody opadowe poza konstrukcję drzwi i  chroni je przed zawilgoceniem.