Wybierz język:        

Stolarka zewnętrzna malowana jest metodą czterokrotnego natrysku ręcznego przy pomocy pomp hydrodynamicznych. Do zabezpieczenia drewna stosowane są produkty firmy Teknos GORI. Produkty tej marki zapewniają optymalną wydajność, właściwe pokrycie powierzchni oraz krótki czas schnięcia. Ponadto mają dobrą rozlewność, zapewniają elegancką i trwałą powierzchnię na lata.

 

WARSTWA PODKŁADU I MIĘDZYWARSTWY

Podkład i międzywarstwa wypełniają pory drewna, nadając właściwy kolor oraz zapewniają odpowiednią przyczepność kolejnym warstwom. W ten sposób możliwe jest uzyskanie gładkiej i równej powierzchni przy ograniczeniu konieczności szlifowania.  


WARSTWA AKRYLU POŚREDNIA I WIERZCHNIA 

Warstwy nawierzchniowe tworzą wytrzymałą, a jednocześnie elastyczną powierzchnię, która gwarantuje długotrwałe użytkowanie i eleganckie wykończenie. Powstała powierzchnia jest odporna na działanie środków czyszczących i dezynfekujących.

 Istnieje możliwość malowania drzwi dowolnymi kolorami z palety RAL.

 

UWAGA! : Mimo, iż dokładamy wszelkich starań, by przedstawić kolory najdokładniej jak to możliwe, ostatecznie wybrany kolor powinien zostać sprawdzony na drewnie, na którym ma zostać użyty oraz w warunkach oświetleniowych, które panować mają w docelowym miejscu. Kolor odtwarzany na monitorze może ulec zmianie zależnie od ustawień monitora i wyświetlania.

 

PALETA KOLORÓW

 

 

 

Paleta kolorów RAL